Mobil Oyun

Mobile Legends Yayıncı Arıyor

Mobile Legends: Bang Bang mobil moba oyununun Facebook Sayfasında yapılan paylaşıma göre oyun kendisine yayıncı arıyor. Durum şu oyunun canlı yayınları arasında Mobile Legends belirlediği isimleri önererek ön plana çıkartacak ve tahminimce oyunun daha iyi tanıtılmasına ve belki merak eden oyuncuların daha iyi bilgilenmesine yarayacak.

Mobile Legends Bang Bang sizi tanımak için bir kac bilgiye ihtiyaç duyuyor. Sizden fotoğrafınızı, sunucunuzu ve sonucundaki id bilginizi istiyor.

Bu bilgiler ışığında Mobile Legends Bang Bang yöneticileri sözleri inceleyecek ve yayıncı olup olamayacaginiza karar verecek. Peki bundan birşey kazanacak mısınız? Hayır. Sadece eğer oyun tarafından onerilirseniz muhtemelen daha cok izleyici sayısına ulaşırsınız. Denemek oyunda daha popüler olmak isteyen varsa oyunun Facebook sayfasina bir baksın.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=967287250041390&substory_index=0&id=829519963818120

Mobile Legends Yayıncı Arıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir