Mobil OyunSpor Oyunları

Mount&Blade eSpor'da Başarılı Olur Mu?

Türk firması Taleworld’ün uzun zamandır piyasada olan ve dünya çapında ilgi gören rol yapma oyunu Mount &Blade şimdi de son zamanların gözde oyun kategorisi espor da boy gösterecek. Litvanya’da düzenlenecek bir espor turnuvasında Mount &Blade oynanacak.

Benim fikrimde ki biraz geniş açıdan da bakmaya çalışıyorum espor denince aksiyon aklima geliyor ve Mount &Blade de bir.mobaya ya da bir shooter a göre çok olmasa da yine aksiyon var. Özellikle savaş sahneleri. Zira detaydan cok fazla bahsedilmese de Mount &Blade de savaşı bizzat yönettiğimiz karşılaşma sahnelerini bu turnuvada göreceğimizden emin olabilirsiniz.

Yani kısaca, bence olur. Zira Uzak doğu temalı benzer bir oyun aynı şeyi Steam üzerinden çoktan yaptı biliyorsunuz. Lakin bahsettiğim oyunda her kişi heroyu yönetiyordu. Yaninda sesimize taktığımız parayla tuttuğumuz ya da ordumuza kattığımız askerler bulunmuyordu. Umarım Mount &Blade’in espor karşılaşmaları bu şekilde zengin bir rpg ve stratejiye dönüşür.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale 11 Ağustos Denge Güncellemesi

Ben başarılı olacağını düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Mount&Blade eSpor'da Başarılı Olur Mu?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Ön Kayıt Olabileceğiniz Yeni Oyunlar Nisan 2019 - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir