Mobil Oyun

Orphan Black: The Game / Yeni Oyun

İsminden anladınız mı birşeyler? Hala bir çok kişinin severek izlediği Orphan Black dizisinin mobil oyunu Orphan Black: The Game ismiyle piyasaya çıktı. Baştan konuşalım ücretsiz bir oyun lakin sonrasında para istiyor ki detayı şu şekilde. Oyunda 10 dünya ve 80 bölüm bulunuyor. Orphan Black: The Game oyununda ilk dünya ücretsiz iken diğer dünyalar için Android’de sizden 5 tl ios da ise 7 tl para istiyor.

Orphan Black: The Game oyununda dizinin bütün karakterleriyle oynama imkanı var ki bu hayranları etkileyebilir.

Orphan Black: The Game Android oyunun türünden ve oynanıştan biraz bahsedelim. Elbette ki dizi karakterleri olduğu için rpg öğelerini içine aliyor. Oynanış ise turnbase dediğimiz sıra tabanlı bir bulmaca oyunu şeklinde. Hem Orphan Black dizisi hayranıysanız hem de bulmaca oyunu seviyorsanız tam size göre bir oyun. Tutkunlar Orphan Black: The Game’in bütün bölümlerini açmak için para bile ödeyebilirler.

Ayrıca Bakınız:   Marvel Şampiyonlar Turnuvası Video

Elbette Oynanış da farklı detaylarda var. Sizlere daha önce videosunu çektiğim Legacy Quest:Rise of Heroes isimli şuradan https://youtu.be/nXoYxJN07dk izleyebileceğiniz oyun gibi farklı yerlerden farklı saldırı şekilleri de mevcut.

Oyunu tanımanız için küçük bir detay daha var square enix in go serisine benzemesi de oyun hakkındaki düşüncelerinizi netlestirebilir. İndirmek ister misiniz? O halde linkler hemen altta.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boatrocker.orphanblack
https://itunes.apple.com/app/orphan-black-the-game/id1143639750

Orphan Black: The Game / Yeni Oyun

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir