Mobil Oyun

Osmanlı Savaşları Hediye Dağıtıyor

Youtube kanalımda uzun sure videolarını çektiğim yakında yeni videoları da yayınlanacak olan Osmanlı Savaşları strateji oyununda hediye dağıtılıyor. Hediyeler de küçük şeyler değil. Ayrıca kazanmak da zor değil.

Osmanlı Savaşları strateji oyununda hediye kazanmak için yapmanız gereken tek şey belirtilen tarihler içerisinden oyunun en iyi 20 si arasına girmek. Gerçekten çabaladığınız zaman olmayacak diye birşey yok.

Sezon yeni başladı ve mayısın sonu gelmeden bitiyor. İşin iyi tarafi bu sezon kazanamasaniz bile önümüzdeki sezona yatırım yapabilirsiniz. Sıralama kazandığınız taca göre belirleniyor. Yazıya eklediğim görselden hem hediyeleri görebilirsiniz hem de diğer detayları.

Oyunu indirip şimdi oynamaya başlayın. Bence basarabilirsiniz. Zira ben meşgul olmasam mutlaka denemeyi düşünüyorum. Ama işler el vermiyor. Bu konuda birşeyler yapacak arkadaşlar yorumda belirtsinler. Bende bu yazıyı okuyan birinin kazanmasını isterim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.LimonGame.OsmanliSavaslari

Osmanlı Savaşları Hediye Dağıtıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir