Mobil Oyun

PES 2017 Mobil Oyunda Milli Takımımız Nerede?

Bu ilginç soruya çok ta umursamadığım bir cevap vermek istiyorum. Asya kıtasında. Türkiye’nin Asya ülkesi mi Avrupa ülkesi mi olduğu tartışması artık can sıkıcı ve komik bir noktaya geldi. Ne önemi var diyorum lakin Konami bunu önemsiyor olsa gerek ülkemizi PES 2017 Mobil Oyunda Avrupa kategorisinden Asya – Okyanusya ülkeleri arasına almış.

Son zamanlarda yaşadığımız Avrupa gerginliğinden tutun insanların tepkilerine kadar bu yeni durumun, güncellemenin basit açıklamaları olabilir lakin siz de pek takmayın. Bizim kökümüz zaten Asya’da ülkemiz de Asya ülkesi olsun önemli değil.

Buna kafayı takmiyoruz ama Konami’nin neden böyle ilginç bir değişiklik yapma kararı aldığını merak etmeden duramıyoruz. Zira Türkiye Milli Takımının Avrupa ülkeleri milli takımları arasında yer alması eminim PES2017 mobil oyun satışlarını çok fazla etkilemezdi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

PES 2017 Mobil Oyunda Milli Takımımız Nerede?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir