Mobil Oyun

Pokemon Mobil Kart Oyunu Söylentileri

Sizce gerçek olur mu? Pokemon Go ile dünyayı sallayan şirket söylentilere göre şimdi de Clash Royale benzeri bir kart oyunuyla piyasaya çıkmaya karar vermiş lakin bu iddialar yalanlanmış. Bu yalanlama da piyasa stratejisi ya da beklentiyi düşürme için yapılmış olabilir.

Pokemon 90larda çocuk olanlar için gerçekten önemli bir değer. Daha sonrasında kendisini pikachu zannedip camdan atlayan bebeklerde gördük haberlerini işittik. Dünyada önemli bir yeri olduğunu da söyleyebilirim. Bir de mobil mağazalarda en çok para kazanan oyunlara bakınız, çoğu strateji…

Bu durumda Pokemon Mobil Kart strateji oyunu bir hayal değil. Hepimiz merakla bekliyoruz. Umarım kısa zamanda hayata geçer.

Pokemon Mobil Kart Oyunu Söylentileri

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir