Mobil Oyun

Sitemin İsmi Değişiyor

Bilmiyorum güzel mi ama yeni bir isim aldim. Neden böyle birşey yaptım diye soracak varsa söyleyim. Xyz uzantili alan adları cok ucuz bende bu amaçla aldım. Muhtemelen oyun videolarimi bloglamayacagimi düşünüyordum. Lakin durum oyle olmadı. Şimdi aklima farklı fikirler gelmiş durumda. Kanalı ve blog ağını geliştirmek için birkaç fikrim olabilir.

Ucuz dedim çünkü spam siteler için bu uzantılar bir nimet gibi. Bu yüzden arama motorları listeler vs. Bu uzantıları kabul etmiyor ya da ciddi olarak bakmıyor. Belki ilerde düzelir ama şimdilik geç olmadan değiştirmem iyi oldu diye düşünüyorum.

Mobil Oyun ve genel olarak oyun ve oyun haberleri konusunda haberlerin ve özellikle kanalimdan videolarin paylaşılacağı bu bloğun yeni ismi oyunda.org olacak. Satın alma işlemini gerçekleştirdim.

Yakın zaman içinde yeni adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Elbette eski adres üzerinden de oyunda.org isimli siteme ulaşabileceksiniz.

Sitemin İsmi Değişiyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir