Mobil Oyun

Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings

Bu yazıda sizlere Strike of Kings’in deli tavşanı Slimz ile ilgili bir kaç detaylı bilgi vereceğim. Hangi eşyalar hangi skiller özellikleri ne bundan konuşacağım. Umarım yararlı olur. Genel olarak Slimz mobil bir okçu sayılır. Kaçma / yakalama özelliği var. Ayrıca stun atabiliyor. Menzili de biraz fazla. Okçu arayanlar Slimz’i mutlaka denemeli.

Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings

Slimz dayanıklılık konusunda sıkıntılı bir karakter. Diğer okçular gibi. 10 üzerinden 3 puan dayanıklılığı var ya da yok. Fiziksel saldırı sınıfında bir karakter saldırı özelliği oldukça yüksek. Pure Damage dedikleri bir yapısı var. Becerileri yetenekleri genel olarak pek saldırı açısından işlevsel değil. Çünkü bütün yetenekleri hasar vermiyor ya da yeteri kadar vermiyor. Oynanış zorluğu ise 10 üzerinden 4 puan alır, yani en kolay karakterlerden birisidir.

Slimz Temel Özellikler

3389 HP’ye sahip Slimz’in dayanıklı olmadığından bahsetmiştik. Savunma çok düşük. Başlangıç değerleri, 89 fiziksel savunma 50 büyü savunması şeklinde. 172 fiziksel saldırı ile başlayıp eşyalarla geliştiriyorsunuz. Büyü saldırısı yok. 440 mana değeri var.

Slimz Saldırı Özelliği

Bütün saldırı değerleri başlangıçta sıfır yanlız kritik %200 ve haraket hızı 340 olarak belirlenmiş. Slimz saldırı özelliğini fiziksel saldırı veren eşyalarla geliştirebilirsiniz. Bir okçu olarak Slimz’e kritik çok iyi gider.

Slimz Savunma Özelliği

Slimz’în savunma namına pek bir özelliği yoktur. Baştan 5 saniyede bir 42 can puanı ve 6 mana puanı yenilenir. Direnme %0 olarak belirlenmiş. Slimz ile hasar almadan rakibi mahvetmek gerekli. Yoksa eriyip gidersiniz.

Slimz Yetenekleri

Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings
Vahşi İksir: Slimz, ilkel içgüdülerini harekete geçirir. Sonuç olarak, Slimz’in sonraki her normal saldırısı %4 Maksimum Cana eşit olan hasar taşır. Hareket Hızı da 8 saniyeliğine %20 oranında artar. Her öldürme ya da asist, etki süresini 3 saniye uzatır.
Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings
Atılım Diriliği: Slimz, belirtilen yere atlayarak, yere iniş yaptıktan sonra 50 Fiziksel Saldırı artırır. Bekleme Süresi 5 saniye sürer.
Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings
Uçan Mızrak: Slimz uçan bir mızrak fırlatarak 150(+86)(+0) Büyü Hasarı verir ve hedefi 2.5 saniyeliğine sersemletir (Bu rakam mızrağın uçtuğu mesafeye göre değişir). Düşmanı vurduktan sonra, Saldırı Hızı 5 saniyeliğine %25 oranında yükselir. Eğer mızrak bir düşman herosuna isabet ederse etki iki katına çıkar.
Slimiz Detaylı Tanıtım / Strike of Kings
Delme (Pasif): Slimz iki kez saldırdıktan sonra, sıradaki normal saldırısı, arkasındaki düşmanları hedef alan ve normal Fiziksel Hasara göre 1,3 kat fazla süren bir Delme etkisine sahip olur.
İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir