Mobil Oyun

Slimz Satışa Sunuldu / Strike of Kings

Slimz herosu satışa sunuldu. Lakin bazı sıkıntılar var. Sıkıntılara geçmeden önce Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasında yayınlanan paylaşımı sizlere aktarmak isterim. Çünkü hem Slimz hem de skini indirimli sunuluyormuş. Peki sıkıntı ne? Anlatacağım.

“Slimz şu anda Strike of Kings’de satışa sunulmuş durumda ve özel teması ile birlikte alabilmeniz için indirim paketiyle geldi! Slimz + İmhacı Temasını içeren avantaj paketini satın aldığınızda normal fiyatın % 25’i bir indirim elde edeceksiniz. Sadece sınırlı süre için geçerli olacak bu indirimi kaçırmayın (15 Mayıs’a kadar). Şimdi Market’e girin ve bir göz atın….”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=753765401463376&substory_index=0&id=687067601466490

Sıkıntı şu ki en son örneklerden Maloch, Batman ve şimdi de Slimz gerçek para yani kuponla satılıyor. Strike of Kings’in son zamanlardaki bu yöntemi biraz tepki çekiyor. İster istemez bu durum bu karakterlerin abartıldığı yönünde yorumlara neden oluyor. Mesela Batman için OP deniyor. Siz ne düşünürsünüz bilmiyorum. Verdiğim linkin yorumlarını incelerseniz insanların görüşlerini de görebilirsiniz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Strike of Kings’in bu satış politikası doğru mu? Karakterlerin gerçek parayla satılmasının yaninda altınla satılması da gerekmiyor mu?

Slimz Satışa Sunuldu / Strike of Kings

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir