Mobil Oyun

Star wars puzzle droids mobil oyunu

Star wars’un son zamanlarda oldukça popüler olduğunu biliyoruz. Bunun en önemli nedeni hikayenin devam etmesi ve sinema. Bu elbette oyunlara da yansıyor. Bildiğiniz gibi star wars’un hem pc de hem mobilde oldukça fazla oyunu var. Bunlardan biri de son olarak indirmeye açılan star wars puzzle droids. Bu yazımızda kisaca bundan bahsedeceğiz.
Daha önceleri bildiğiniz gibi star wars force arena isimli oyununu youtube kanalim rocknrogue a atmıştım. Star wars puzzle droids oyununu da cekmeyi düşünüyorum.
Star wars puzzle droids oyunu bir renk birlestirme, eleştirme oyunu. Bu sayede büyük resmi açığa çıkarıyoruz. Oyunda bb8 in anılarını canlandirmasina yaşadığı daha doğrusu kaydettiği şeyleri gün yüzüne çıkarmasına yardimci oluyoruz.
Star wars puzzle droids oyunu güç uyanıyor filmi etrafında şekillenen sizlere o filmlerle ilgili hikayeyi gösteren ve tamamlayan bir içeriğe de sahip.
Aksiyondan ziyade zeka oyunlarını sevenler star wars puzzle droids oyununu cok severler diye düşünmekteyim. Dediğim gibi ileriki günlerde bende oyunun video sunu cekmeyi düşünüyorum. Mobil oyunlarla ilgileniyorsanız youtube.com/rocknrogue kanalına abone olabilirsiniz. Oldukça eğlenceli mobil oyun videolari çekiyoruz.
Star wars puzzle droids oyununu indirmek isteyenler hemen alttaki linkleri kullanabilirler.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.starwarspuzzledroids
https://itunes.apple.com/tr/app/star-wars-puzzle-droids/id1126172572

Ya da markette ismiyle arama yapabilirsiniz.

Star wars puzzle droids mobil oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir