Mobil Oyun

Storm Borne 2 Mobile Game

Merhaba arkadaşlar, Burası RockNRogue kanalı burada mobil oyun videoları paylaşıyoruz. mobil oyunlarla ilgileniyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz. kanal ve oyun videoları ile ilgili her türlü yorumunuzu bekliyorum. Hemen altta sosyal medya linklerimizi bulabilirsiniz. Izlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMd

İnternet Sitem: http://www.mobiloyunvideo.xyz

Facebook: https://www.facebook.com/TR.Rogue/

Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogue

Twitter: https://twitter.com/mobiloyunvideo

Stormborne 2 Android rol yapma oyunuyla karşınızdayım mekanikleri çok sevdim savunma ve saldırma mekanikleri olmuş yani iyi denilebilecek düzeyde oyun bir rpg türünde son zamanların popüler oyunlarından ubisoftun for honor oyuna benziyor Akıcı ve LG G4 de kasmayan bir oyun sizin telefonunuzu bilemem elbette ama Zindan Zindan dolaşıp rol yapmak isteyenler varsa mutlaka denesinler grafikler İyi diyebilirim biraz zor bir oyun olmuş O da hard core Sevenler İçin ideal oynayıp görebilirsiniz oyun ücretsiz dosya boyutu büyük değil Google Play’den indirdim oynamaya başladım stormborne 2 Android oyunu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz kanal hakkında görüşleriniz varsa mutlaka bekliyorum izlediğiniz için tekrar teşekkür ederim mobil oyun severler kanalı takip edebilirler yeni oyunlardan haberdar olmak istiyorsanız abone olmayı unutmayın

Storm Borne 2 Mobile Game
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir