Mobil Oyun

Strike of Kings 23 – 29 Mayıs Ücretsiz Oynanabilecek Kahramanlar

En sevilen ve sizler için en önemli özelliklerden biri olan Türkçe dil seçeneğiyle Strike of Kings ücretsiz kahraman rotasyonunu güncelledi. Bu Hafta boyunca oynayabileceğiniz ücretsiz herolar şu şekilde paylaşıldı.

“Bu hafta sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz herolara bir bakın… 23 Mayıs- 29 Mayıs ÜCRETSİZ HERO ROTASYONU: Gildur, Mina, Azzen’Ka, Ormarr, Aleister ve Fennik.”

Strike of Kings 23 - 29 Mayıs Ücretsiz Oynanabilecek Kahramanlar

Gildur: Tank oynamayı seviyorsanız denemenin gereken kahramanlardan bir tanesi, kontrol yeteneği diğer herolar tarafından oldukça etkili kullanılabilir. Sağlam bir kahraman.

Mina: 3 kişinin arasından rahatça çıkabileceğiniz en sağlam ve yüksek Hp li kahramanlardan birisi, ikinci yeteneği ile kule altı da sağlam bir kahraman.

Azzenka: kumların efendisi, oyunun en önemli kontrol büyücüsü. Verdiği hasar kayda değer, bunun yaninda arkanızda iki kahramanla rakibinizi yerlebir edebilirsiniz.

Ormarr: Viking karakterimiz nadir çift et kahramanlardan birisi ultisini gorupte kacmayan hata yapar. Her vuruşu stun atabilir, dikkat edin.

Alaister: değerli bir kontrol büyücüsü, yüksek hasar ve alan vuruşlarıyla rakibinizi oyundan soğutabilirsiniz.

Fennik: En Çok Kazanan Okçu Fennik yakın zaman içinde en çok tercih edilen okculardan biri olacaktır. Şimdiden alıştırma yapmak istersen bu ücretsiz hero fırsatını kaçırma.

Bu haftaki ücretsiz kahraman rotasyonunu nasil buldunuz ve en çok oynadiginiz kahraman hangisi, mutlaka yorumlarinizi bekliyorum.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir