Mobil Oyun

Strike of Kings'te Bu Hafta Ücretsiz Herolar

Ülkemizin en popüler mobil mobalarindan biri olan Strike of Kings için bu hafta herkesin oynayabileceği ücretsiz Herolar yayınlandı. İste bu haftanın ücretsiz herolari.

Bu haftanın ÜCRETSİZ HERO ROTASYONU’nunda kimler varmış görelim. İşte o herolar: Omega, Violet, Chaugnar, Butterfly, Krixi ve Yorn

Omega: Oyunun en sağlam tanıklarından bir tanesi. En önemli özelliği hızlı olması ve kuleye fazla vurması ayrica kuleden az hasar alması. Tank oynamak isteyenler mutlaka denesin.
Violet: İnanilmaz bir okçu, muhteşem hasarlar çıkarabilirsiniz. Can çalma ile 1 e 1 de rakibinizin canına okuyun. Ama dikkat, savunmasi çok düşük.
Chaugnar: Bir başka tankimiz ayrica yüksek başarıyla da biliniyor. Skilleri sayesinde dokunulmaz olabilir. Pek tercih edilmiyor. Oynaması zor bir kahraman.
Butterfly: Strike of Kings’de assassin mi arıyorsunuz? O halde Butterfly tam size göre. Ultisinden korkmayan yoktur. Tankları bile düşündüren bir hero.
Krixi: Çimleri ezmeyin yoksa karşınızda Krixi’yi bulursunuz. Yakın zaman önce gelen güncelleme ile hasarı düşse de hala büyücülerin en iyisinden. Gökten yıldızları çağıran ultisini görünce herkes kaçacak delik arıyor.
Yorn: Strike of Kings’in en çok oynanan herolarindan biri ayrica en çok oynanan okçu desek yanlış olmaz. Ultisiyle haritanın öbür ucundaki rakibinizi saf dışı bırakabilirsiniz.

Bu Hafta elimizde ücretsiz oynayabileceğiniz 2 tank 2 okçu 1 suikastci 1 de büyücü bulunuyor. Yeni Herolar denemek ve herolarda kendinizi geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Görselde de gördüğünüz herolar 9 Mayıs15 Mayıs arası ücretsiz oynanabilecektir.

Strike of Kings'te Bu Hafta Ücretsiz Herolar

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir