Mobil Oyun

Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi?

Strike of Kings başka bir istatistik bilgisini bizlerle paylaştı. Benim özellikle nefret ettiğim Natalya ve çok tehlikeli bulduğum dot ustası Mganga ile ilgili. Bir tanesi en yüksek kazanma oranına sahip büyücü diğeri ise en çok tercih edilme oranına sahip büyücü. Siz ne düşünüyorsunuz?

Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi?

Natalya Strike of Kings’ın en çok tercih edilen büyücü hereosu oldu. %23.5 ile Strike of Kings’de en çok tercih edilen büyücüsü Natalya benim nefret ettiğim yüksek hasarlı bir büyücü.

Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi?

Mganga oldukça sempatik bir soytarı. %54.71 ile seçildiği zaman en çok maç kazanan büyücü olmayı başardı. Özellikle dikkatli ve sabırlı oynandığında dot ile rakibi kaçarken mahvedebilen güçlü bir büyücü, Mganga.

Siz hangi büyücüyü tercih ediyor ve hangisiyle oynuyorsunuz? Yorumlarinizi bekliyorum. Strike of Kings ara ara bu paylasimlari yapıyor. Daha önce de okcularla ilgili bir paylaşım yapmıştık.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir