Mobil Oyun

Strike of Kings En Çok Kazanan Okçu Hangisi?

Strike of Kings te en cok kazanan ve en cok tercih edilen ölçüler açıklandı. Oyun yöneticileri istatistikleri Facebook Sayfasından duyurdu. Hangi okçu en cok oynanmış peki hangi okçu en çok kazanma oranına sahip biliyor muydunuz? İste cevaplar…

Strike of Kings’in en çok kazanan okçusu Fennik olmuş. Yani kazanma oranı, Fennik alınıp kazanılan maç sayısı en yüksek okçu Fennik. Bir başka deyişle Okçu oynayanlar Teknik ile oynadıkları zaman daha çok kazanıyor.

Peki en cok oynanan yani Strike of Kings maçlarında tercih edilen okçu hangisi? Bu da Violet olmuş. Maçlarda görebileceğiniz okçu muhtemelen Violet olacaktır. Ayrıca şöyle bir soru da sorulmuş, bu istatistikler sizin okçu tercihinizi değiştirecek mi?

Dün sorulan sorunun cevabını gelin beraber inceleyelim! Violet’in 34.21% oranla en çok seçilen Okçu olduğunu biliyor muydunuz ? Bu kadar çok seçilmesi maçlarda onu en çok kazanan okçu yapamadı malesef… En çok kazanma oranına sahip Okçu ise 51.34% oranla Fennik’in oldu. Bu gönderiden sonra Okçu Main’ni değiştirecek olan var mı yorumlarda belirtin ? 😁

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=755431414630108&id=687067601466490

Diğer haberler için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Facebook da mobiloyunvideo ismiyle bulunuyoruz.

Strike of Kings En Çok Kazanan Okçu Hangisi?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir