Mobil Oyun

Strike of Kings Güncelleme Notları Yayınlandı

Çok uzun bir güncelleme notu Strike of Kings için yayınlandı. Normalde burada yayınlayacaktım lakin inanilmaz uzun. Bende kısaca bahsedip sizlere Strike of Kings’in son güncelleme notlarını vereceğim.

Strike of Kings’e çok önemli değişiklikler geliyor. Kahraman değişiklikleri, eşya değişiklikleri ve Oynanış değişikliği falan herşey burda.

Bu kadar güncelleme notunun arasından siz kendi ilgilendiğiniz kahramanın ya da eşyanın güncellemesine bakabilirsiniz. Benim dikkatimi çeken bir değişiklikten bahsedeyim.

Dikkatimi çeken en önemli değişiklikler eşyalarda, eşya fiyatlarında küçük azalmalar var. Ama canzırh, zırh delme, hız, gibi özelliklerin bir çok eşyada azaltıldığını görüyoruz. Bu demek oluyor ki daha hızlı maçlar bizleri bekliyor.

Bütün güncelleme detaylarına hemen alttaki bağlantıdan ulasabilirsin.

http://forum.sok.proximabeta.com/forum.php?mod=viewthread&fid=60&tid=953&&extra=

Strike of Kings Güncelleme Notları Yayınlandı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir