Mobil Oyun

Strike of Kings Neler Oluyor? Yeni Herolar

Strike of Kings son hızıyla çalışmaya devam ediyor. Facebook üzerinden yaptığı oylamalarla son zamanlarda dikkatimi çekti. Oyuna aynı gün içinde iki farkli kahraman için oylama istendi.

Daha önceki yazımızda paylaşmıştım. Bir kahraman için görünüm seçmemizi isteyen bir paylaşım olmuştu. Hatta bende oy kullandım. Çok geçmedi ki mobil moba Strike of Kings’in Facebook sayfasından başka ve elbette yeni bir çizim için yine takipçilerin oyu istendi.

Strike of Kings’e yeni bir büyücü geliyor. Popüler mobil moba oyunlarından olan Strike of Kings, doğudaki adıyla Realm of Valor’a görselden anladığımız kadarıyla yeni bir büyücü geliyor. Warlock benzeri bir karakter yakında test sunucusuna eklenecek gibi görünüyor.

Mobile Legends ‘den sonra Strike of Kings’de güncellemelere ve yeniliklere oldukça önem vermeye başladı. Bakalım karşımıza nasıl yenilikler çıkacak.

Strike of Kings’in yeni kahramanına görünüm için oy vermek isterseniz bağlantısı;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=762567190583197&substory_index=0&id=687067601466490

Strike of Kings Neler Oluyor? Yeni Herolar

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir