Mobil Oyun

Strike of Kings Portre Seçimi/Ankete Katılın

Strike of Kings takipcilerine Facebook üzerinden üzerinde oyun kahramanları bulunan 3 portreyi oylatiyor. En çok oyu alan portre bir yerde kullanılacak ama açıklanmıyor. Görselde portreleri görebilir ya da verdiğim linkten siz de oynayabilirsiniz.

Bu portreler, oyunun mağazalardaki ana görselleri gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Strike of Kings’in Google Play’de ki portresinde Valhein var. Bu oylama da bunun yakın zaman içinde değişebileceğine kanıt olabilir. Paylaşımı göstereyim;

“Görüşlerinizi bizimle paylaşın! Gördüğünüz profil fotoğraflarından en çok hangisini beğendiğiniz ? Seçmemize yardım et ve neden seçtiğini yorumlarda belirt…. bu seçimin ileride sürpriz bir alanda karşına çıkabilir…:)”

Sürpriz bir alanda karşınıza çıkabilir ne demek biraz kafa yoralim. Bu portreler oyun içi profilinizde kullanıma sunulabilir, zira şu an çok az ve kötü seçenekler var. Ayrıca mağazada değişiklikler yapılabilir. Belki de size oyun içi etiket olarak, ya da çerçeve olarak verilebilir. Biz de merakla bekliyoruz. Siz de alttaki bağlantıdan beğendiğiniz portreyi oylayın.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=761641894009060&substory_index=0&id=687067601466490

Strike of Kings Portre Seçimi/Ankete Katılın

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir