Mobil Oyun

Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasından Arkadaş Ekle Paylaşımı

Bu yazıda sizlerle Strike of Kings mobil mona oyununda arkadaşların öneminden kisaca bahsetmek istiyorum. Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasında bugün bir yayın paylaşıldı. Buraya oyun içi ismini yorum bırak paylaş kendine oyun icinde arkadaş bul şeklinde bir paylaşımdı. Kendileri için oyuncu çekmek adına oldukça faydalı olacaktır. Peki siz neden oyun icinde arkadaş bulmalısınız?

Mona oyunlarında tanıdıklarla oynamak oldukça önemli. Nasıl oynuyor hangi durumda ne tepki verir, ihtiyacın olunca gelir mi, afk kalır mı, bütün bu soruların cevabını bildiğiniz için arkadaş önemlidir.

5 vs 5 yaptığınız bir maça bir tanıdığınız la bile girseniz oyuna nasil fark ettiğini hissedersiniz. Bu yüzden Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasında paylaşıldığı gibi arkadaş bulmanız önemlidir.

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends 3 Kasım 9 Kasım Ücretsiz Kahraman Rotasyonu

Peki ben Strike of Kings mobil moba oyununda arkadaşlarımı nasıl buluyorum? Bir oyun yapıyorsunuz oyunda kimin nasıl oynadığını görüyorsunuz. Buna dikkat edin, sadece mvp olanları değil mantıklı oynayanları oyun bitince arkadaş olarak ekleyin. Sonra arkadaş listenizi günlük olarak kontrol edin ve 2 günden ve daha fazla süre oyuna girmemiş olanları temizleyin. Bu sayede sürekli online ve elbette oyun içinden kontrol ederek eklediginiz bir sürü arkadaşınız olacak.

Yaptığınız karşılaşmalara da arkadaşlarınızla girerseniz kazanma olasılığınız artacaktır.

Herkese iyi oyunlar dilerim. Strike of Kings de benim nickim RockNRogue ekleyebilirsiniz.

Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasından Arkadaş Ekle Paylaşımı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir