Mobil Oyun

Strike of Kings Yeni Hero Geliyor / Slimz

Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasında bugün gizemli bir paylaşım oldu. Test servetini takip edenler bilir ama etmeyenler için bu haberi yapmaya gerek gördüm.

‘Bana olan borcun günün birinde ödenecek’ şeklinde yapılan paylaşımdı hemen alttaki fotograf paylaşıldı sayın okuyucular.

Strike of Kings Yeni Hero Geliyor / Slimz

Bu görsel elinde para sektiren karakterimiz Slimz. Bazı test serverinda hesabı olan arkadaşlar video sunu elbette çektiler. Bana nasip olmadı. Artık geldiği zaman deneriz.

Strike of Kings Yeni Hero Geliyor / Slimz

Yeni heronun videolarini izledim. Kendisi mobil bir hero olmuş elbette bir tavşan olarak doğal tavşan yetenekleri var. Hız ve ziplama gibi. Oyuna ne kadar yansır bilemiyorum. Denemek isteyenler sabretsin. Slimz yakinda geliyor.

Nossteam arkadaşımızın denediği Slimz karakterini kendisinin videosundan hemen https://youtu.be/THgzj5ElHMw buradan izleyin.

Takipte kalın

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir