Mobil Oyun

Strike of Kings Yeni Hero Hangisi Olsun?

Strike of Kings oyuncuların görüşlerine önem veriyoruz dercesine Facebook üzerinden sürekli anket düzenliyor. Oyuncular Strike of Kings üzerinde bu sayede oldukça etkili olabiliyor. Bu seçer neyi oyluyoruz?

Strike of Kings için yeni bir kahraman tasarlanıyor. Tasarım şimdilik 5 farklı şekilde yapılmış. Ve bu görünüşlerden birini seçmeniz isteniyor. En çok oyu alan görüntü, çizim yeni kahramanımıza ait olacak.

Görselden de gördüğünüz üzere yeni kahraman bir bayan, şemsiyesi var. Muhtemelen bir büyücü olacak. Ya da şemsiyesini aktif şekilde kullanan yakın dövüş ninja falan olabilir. Kahramanın anime temalı olduğu belli. Ismi ne olacağı tam belli değil. Gelmesi de çok uzun sürer çünkü test sunucusunda onlarca karakter yayınlanmayı bekliyor. Oy verin oyunun şekillenmesinde etkili olun.

“Oylama zaman!

Yeni bir HERO üzerinde yoğun çalışmalara başladık. En çok hangi dizayn’ı beğendin ? 💭”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=762562217250361&substory_index=0&id=687067601466490

Strike of Kings Yeni Hero Hangisi Olsun?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir