Mobil Oyun

Strike of Kings Yeni Kahraman Jinnar Tanıtım

Bu bir video eşliğinde gelsin isterdim, lakin sadece yazı ile göstereceğim. Jinnar, daha önce güncelleme ile oyuna ekleneceğini bir yazıyla haber vermiştim. Şimdi kendisi hakkında bütün detaylar açıklandı. Sevindirici olan ise hem gerçek para ile alinabilir hem de altın ile alınabilir durumda. Önceki bir kaç kahraman için altın seçeneği sunulmamış ve bu da tepkilere neden olmuştu biliyorsunuz. Dilerseniz Strike of Kings forumlarında Jinnar ile ilgili paylaşılanları sizlere aktaralım.

Jinnar Beceriler

Pasif -Samsara Jinnar ruh kürelerini dört kez kullandığında(Normal saldırı veya beceri kullanımı) bir sonraki Normal saldırı, 163 Büyü Hasarı veren delici  etkiye sahip bir Ruh küresi atar.

Dövüş Bilyeleri Jinnar,ruh kürelerini kullanarak saldırır ve yakınındaki en fazla 2 düşmana büyü 300(+0) büyü hasarı verir.Ruh küreleri her vuruşla yakındaki düşmanlara en fazla 2 kez isabet eder.Bir düşmana birden fazla ruh küresi isabet ederse ilk vuruştan sonra %30 hasar verir.

Istırap Vecizeleri Jinnar,ruh küreleri ile büyülü bir düzen oluşturarak,yakındaki düşmanlara 450(+0) büyü hasarı vererek hareket hızlarını 2 saniye boyunca %35 düşürür.

Nirvana Jinnar,ruh küreleri oluşturarak yakınındaki düşmanlara sadırır (Toplamda 10 kez olmak üzere,her 0,5 saniyede bir saldırır) 170(+0) büyü hasarı verir.Bu beceri kullanıldığında Jinnar’nın hasarında %15 düşüş yaşanır ve etrafındaki düşmanlara düşman başına %5 ek hasar düşüşü verir.Bu etki 5 saniye sürer ve Jinnar’nın hareket hızı 1.5 saniyeliğine %70 artar.

Bunlar güncellemelerle değişebilir. O nedenle hangi tarihte okuduğunuza dikkat ediniz. Detaylı bilgi ve hikayesi için alttaki adrese bir göz atınız.

http://forum.sok.proximabeta.com/forum.php?mod=viewthread&tid=946&page=1&extra=#pid3147

Strike of Kings Yeni Kahraman Jinnar Tanıtım

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir