Mobil Oyun

Subway Surfers Yeni Güncellemeyle Hangi Ülkeye Gidecek?

Subway Surfers’ın hangi ülkeye gideceği yeni ülkede nerede yarışacağız tam açıklanmadı ama sosyal takipçileri ilgide tutmak için bir anket yapıldı. Facebook sayfasında eğlencesine yapılan paylaşımlarda Ünlü koşucunun bir sonraki kaçışını nerde gerçekleştireceği hakkında ipucu veriliyor. Görselden inceleyebilirsiniz. Tam olarak tanıyamasam da Peru demek istiyorum. Ve dedim. Ankete katıldım.

“Here is the final clue! 😊🤳 Vote below and leave a comment if you think you know where the Subway Surfers are going next! 🗨️🏄 Live reveal here: bit.ly/HAPESY 💁📹”

Subway Surfers Yeni Güncellemeyle Hangi Ülkeye Gidecek?

Subway Surfers kullanıcı sayısı verilen oylar ve indirme bakımından Temple Run gibi bir efsaneden daha o yi durumda diyebilirim. Özellikle Google Olay’de oyunlar kategorisinde üst sıralara girdiğiniz zaman Subway Surfers mutlaka karşınıza çıkıyor. Bunu da bu şekilde sürekli gelen güncellemelere bağlı desek yanlış olmaz.

Siz Subway Surfers oynuyor musunuz?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir