Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

Mobil Oyun

Supercell'in Satılma Haberleri

Mobil oyuncuların mutlaka oynadığı Clash of Clans, Clash Royale, Book Beach gibi efsane oyunların yapımcısı olan Supercell’in Satılma durumu söz konusu. İlgilenen ise son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Tencent.

Özellikle Strike of Kings ile ülkemizin tamamına yayılan Tencent ismi şimdi de Supercell’in %75 lik hissesini almayı planladığı ile birlikte geçiyor. Ne kadar doğru bilemeyiz.

Supercell ile ayrıca Alibaba’nin da ilgilendiği söyleniyor. Peki Tencent Supercell’i ne yapacak? Bildiğiniz Tencent Strike of Kings ile avrupa pazarına ombabomba gibi giriş yaptı. Ayrica şirket daha önce League of Legends oyununun bütün hisseleri almıştı. Anlaşılan Tencent mobil oyun sektörüne daha fazla yatırım yapmayı planlıyor.

Supercell'in Satılma Haberleri

Ayrıca Bakınız:   En İyi 5 Mobil Moba Oyunu
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir