Mobil Oyun

Tahmin Et Para Kaza : Bilemezsin

Ülkemizde bahisler oldukça popüler diyebilirim. Peki sosyal gündem ve haberler ile ilgili iddialara girseniz nasil olurdu? İste Bilemezsin: Sosyal Gündem uygulaması size harika zaman geçirebileceğiniz tahmin konuları sunuyor.

Tam bir oyun değil ama yapılan şey bir oyun, tahmin oyunu. Ortaya bir konu atılıyor, kullanıcılar sonucu tahmin etmeye çalışıyorlar. Doğru tahminler elbette puan kazanıyor. Ne yapayım puanı demeyin. Oyunun mağazası açıldı ve burada puanlarınızı harcayabiliyorsunuz. Son zamanlarda popüler hale gelmeye başladığı için bilmeyenler indirmek ister diye düşündüm. Ki bende indirecegim. Kisisel olarak inceleyecegim.

Örneğin Cem Yılmaz 1 Şarkı Daha Yapar iddiası ortaya atiliyor, siz katılıyorsunuz ya da katilmiyorsunuz. Fikrinizi göre iddiaya girip puan yatiriyorsunuz. Kazanırsınız yani tahmininiz doğru çıkarsa BP kazanıyorsunuz. Yeterince BP ye sahip olduğunuz zaman ise içinde teknoloji magazalarininda bulunduğu mağazalardan BP ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Bakınız:   İsyancılardan Kurtul Etkinliği - Clash of Kings

Merak edenler için indirme linkleri;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bilemez.sin

https://itunes.apple.com/tr/app/bilemezsin-sosyal-haber-gündem/id1143928475?mt=8

Tahmin Et Para Kaza : Bilemezsin

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir