Mobil Oyun

Terminator Genisys Strateji Oyunu Çıkıyor

Bilmiyorum benim dikkatsizliğim mi bu benim gördüğüm adam akıllı ilk terminator mobil oyunu. Terminator Genisys Future War strateji oyunu çok yakında Google Play’de indirilebilir durumda olacak. Şu an on kayıt alıyorlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plarium.terminator

Bu adrese giderek sizde kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Yakın zaman içinde testler için server açılacaktır. Terminator Genisys Future War neden çıkmadan oynamaya başlayayım demeyin çünkü beta testlerine, erken erişim testlerine katılanlara oyun başladığında hediye veriliyor. Ayrıca oyunun sıfırlanacağı ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Yani erken erisimden çıkmadan oynamaya tam sürümde devam edebilirsiniz.

Terminator Genisys Future War strateji oyunun yüzeysel şekilde baktığımızda bir base kurma ve geliştirme (mobile strike, Vikings war of clans, Clash of Kings gibi) oyunlarla bire bir aynı kategoride olduğunu söyleyebilirim. Burda iki farklı taraf seçme imkanınız var. Ya skynet tarafını seçiyorsunuz ya da insan ırkına katkıda bulunmak adına John Conner tarafında yer alıyorsunuz.

Benim için tek sıkıntı var Plarium şirketi. Hali hazırda bir oyununu oynuyorum. Biraz pahalı oyunları var. Lakin Clash of Kings kadar pahalı değil. Oynamak isterseniz oyunda görüşürüz. Çıktığı zaman da [youtube.com/rocknrogue] kanalında yayınlamayı düşünüyorum.

Terminator Genisys Strateji Oyunu Çıkıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir