Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

Mobil OyunSimülasyon

The Sims Mobile Çıktı

Uzun zamandır beklenen The Sims’in yeni mobil sürümü çıktı. Oyun grafikleriyle dikkat çekiyor. Lakin kötü bir haberimiz var. Oyun resmi olarak bir kaç ulkede yayınlandı. Lakin Android kullanıcıları isterlerse https://cloud.mail.ru/public/3KDS/NUwfEFUHh bağlantısından apk indirip kurabilir ve oynayabilirler. Ios kullanıcıları için şu an benim bildiğim bir yöntem yok, ülkemizden erişemeyecekler.

Dünyanın ses getiren simulasyonlarından olan Sims’in bu mobil sürümü PC ‘den bildiğiniz The Sims 4 ‘ün grafiklerini kullanıyor diyebiliriz. Lakin biraz daha mobil versiyon olarak düşünmeniz gerekiyor.

The Sims Mobile EA ve Maxis ‘in ortak yapımı olarak yayınlandı ve çıkar çıkmaz ses getirdi. The Sims Mobile bütün ülkelere açıldığı resmi olarak bütün ülkelerde yayınlandığı zaman oldukça popüler hale gelecektir.

Ayrıca Bakınız:   Monument Valley Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu - Google Play Store

Sosyal hayatınızı hem sanal hem de mobil ortamda kurmak isterseniz, popüler simülasyon oyunu olan The Sims Mobile ‘ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

The Sims Mobile Çıktı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Simülasyon

Kısa Süreliğine Ücretsiz 3 Android Oyunu

Simülasyon

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret (Ön Kayıt)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir