Mobil OyunSimülasyon

The Sims Mobile Çıktı

Uzun zamandır beklenen The Sims’in yeni mobil sürümü çıktı. Oyun grafikleriyle dikkat çekiyor. Lakin kötü bir haberimiz var. Oyun resmi olarak bir kaç ulkede yayınlandı. Lakin Android kullanıcıları isterlerse https://cloud.mail.ru/public/3KDS/NUwfEFUHh bağlantısından apk indirip kurabilir ve oynayabilirler. Ios kullanıcıları için şu an benim bildiğim bir yöntem yok, ülkemizden erişemeyecekler.

Dünyanın ses getiren simulasyonlarından olan Sims’in bu mobil sürümü PC ‘den bildiğiniz The Sims 4 ‘ün grafiklerini kullanıyor diyebiliriz. Lakin biraz daha mobil versiyon olarak düşünmeniz gerekiyor.

The Sims Mobile EA ve Maxis ‘in ortak yapımı olarak yayınlandı ve çıkar çıkmaz ses getirdi. The Sims Mobile bütün ülkelere açıldığı resmi olarak bütün ülkelerde yayınlandığı zaman oldukça popüler hale gelecektir.

Sosyal hayatınızı hem sanal hem de mobil ortamda kurmak isterseniz, popüler simülasyon oyunu olan The Sims Mobile ‘ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

The Sims Mobile Çıktı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir