Mobil Oyun

Titanfall'un Mobil Oyunu Assault Yakında

Pc de iki oyunu olan Titanfall un şimdi de mobil oyunu geliyor. Daha önceden duyurulan Frontline beta sürecinde iptal edilmişti. Titanfall Assault’un akıbetini şimdiden bilmek zor ama kart oyunu sevenler bunu kaçırmasın.

Nexon, Particle City ve Remedy oyunu beraber geliştiriyor. Dediğim gibi Titanfall Assault bir kart strateji oyunu olacak. Bunun örneklerini mobilde görmemiz mümkün. So. Zamanlarda kart oyunlarının popüler olduğu da kesin. Birde Titanfall evreninde titanlar ve o gelişmiş silahlarla ilginç bir mobil oyun olacak diye düşünüyorum.

Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre Titanfall Assault icin herhangi bir çıkış tarihi şu an belli değil lakin kısa zaman içinde mobil oyunun beta testleri başlayacak ve testlerde oyunu oynamak için on kayit yaptırmanız gerekiyor.

Bildiğimiz kadarıyla Titanfall Assault mobil oyunundan bahsedelim. PvP olacak ve kartlarimiz hem pilot hem de titanlardan oluşacak. Strateji kategorisinde yer alacak oyun bakalım içerik olarak ne kadar gelişebilecek? Merakla bekliyoruz.

Mobil oyunları youtube kanalimizdan mobil haberleri internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Titanfall'un Mobil Oyunu Assault Yakında

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir