Mobil Oyun

Vikings War Of Clans 19 Mayıs En İyi Klan Ve Oyuncu Listesi

Her zaman olduğu gibi Vikings War Of Clans için bu haftanın en iyi oyuncu listesinin yaninda en iyi klan listesi yayınlandı. Eminim ki bu listeler herkesi gaza getiriyordur. Listede sizin ya da klaninizin ismi var mi?

Vikings War Of Clans gibi strateji oyunlarının en önemli amacı oyunculara altın harcatmak. Bunun için en iyi yol da asker tuketmektir. Çünkü bu gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarında ihtiyacınız olan en önemli şey askerdir. Basit bir örnek, ben 21 Seviye kalemde elimde az sayıda bulunan kışla ve orta düzey araştırma ile t4 asker basmak için 2k asker için neredeyse 2 gün süre istiyor. Gerisini siz düşünün. Hızlıca basmanız için altın harcamalisiniz. Ya da uzun süre beklemelisiniz. Bu savaşlar sürdükçe insanlar gaza geldikçe beklemek zor geleceğine göre, oyun para kazansın. Kazansın elbet.

Ayrıca Bakınız:   Strike of Kings Kapalı Beta Mıydı?

Neyse nefretle konuşmuyorum. Emek var maliyet var. Herkes hakediyor. Ama ülkemiz şartlarında çok para bunlar. Vikings War Of Clans da altın almak için kampanya bekleyin. Ayica enpara alıp kullanın. Mobil market alisverislerinde 50 liraya kadar %20 para iadesi yapıyor.

İyi oyunlar.

“Mighty warriors!

Fierce confrontation for the top places in the Jarls and Clans’ weekly ranking is over! Today we are honoring the victors, who have earned the right to be among the best. Jarls, the North is proud of you more than ever!

Like if you are in the triumphants’ list and repost if you are going to celebrate your victory loudly!

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings v3. 29.0 Güncellemesi Geldi

‎#Ranks‬ ‪#TOP10‬ #VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬”

Vikings War Of Clans 19 Mayıs En İyi Klan Ve Oyuncu Listesi
Vikings War Of Clans 19 Mayıs En İyi Klan Ve Oyuncu Listesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir