Mobil Oyun

Vikings: War Of Clans En İyi Klanlar Açıklandı

Selamlar, Strateji severler. Plarium ‘un çok sevilen strateji oyunu Vikings: War Of Clans da – bildiğiniz gibi Türkçe dil seçeneği var – son klan savaşında en iyi klanlari açıkladı. Oynuyor musunuz? Ya da oynuyorsaniz sizin klan listede var mi kontrol edin.

İste o paylaşım;
Great warriors!

These mighty Jarls and Clans will forever be known as the weekly ranking leaders in Vikings history! Only the best ones can reach the top!

Like if you found yourself or your Clan in the victors’ list and repost if you are going to repeat this amazing success next week!

#Ranks‬ ‪#TOP10‬ #VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1445779732109426&id=894366520584086

Vikings War Of Clans gerçek zamanlı strateji oyunu ve grafik kalitesiyle dikkat çekiyor. Lakin Plarium politikalarını sevmeyebilirsiniz. Bunun yanında oyunda Ruslar çok kalabalık sikinti çekebilirsiniz çünkü ucuz şekilde altın alabiliyorlar bu yüzden sizden daha aktif şekilde gelişiyorlar.

Vikings War Of Clans ‘da en çok sevdiğim şey ayda bir ya da bazı zamanlar demek daha doğru olur inanilmaz fırsat oluyor. 17 TL karşılığı 1.5 milyon altın aldığımı hatırlıyorum. Deneyebilirsiniz.

Hemen alttaki görsellerden en iyi 10 klani ve en iyi 10 oyuncuyu görebilirsiniz.

Vikings: War Of Clans En İyi Klanlar Açıklandı
Vikings: War Of Clans En İyi Klanlar Açıklandı

Ayrıca başka bir haberimiz daha var. Vikings War Of Clans’ın Facebook Sayfasında bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik elbette VK ismiyle bilinen Rus Facebooku dediğimiz sosyal ağda da olacak. Etkinliğe göre Vikings War Of Clans oyuncuları oyunun resmi sayfalarından hangi işgalcinin bir sonraki güncelleme ile yayınlanacağını seçebilecek. Kısaca bahsedeyim,

Oyunda PVE kısmında invader denilen çeşitli yaratıklar farklı seviye ve yerlerde bulunuyor. Bunlara kahramanla saldırıp eşya düşünüyorsunuz. Bu eşyaları da kahraman eşyası kıyafeti yapmak için kullanıyorsunuz. Ayrıca kahraman için tecrübe puanı da veriliyor.

Bundan sonra Facebook etkinliği ile bu işgalcileri siz belirleyebileceksiniz. Sayfalarda işgalcilerin isimleri yayınlanacak hangisinin gelmesini isterseniz ona oy verin. Peki neden seçmeniz gerekiyor? Çünkü her işgalci farklı bir eşya düşürüyor. Farklı eşyalar farklı kahraman eşyası için gerekli. Bu yüzden gerekli olan eşyayı bulmak için farklı bir işgalciye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Neyse çok yazdım. Etkinlik 12 Mayıs 18 Mayıs arası sürecek. İste Facebook postu;

Unstoppable Jarls!

Again, we want to know your opinion on the third Invader to disturb the brave Vikings’ calm.

From 12.05.17 to 18.05.17 members of the official Vikings: War of Clans communities in Facebook and VK will get to pick their opponent!

⚔ Man-eater
⚔ Canis
⚔ Celt
⚔ Wild Boar
⚔ Gascon
⚔ Serpent
⚔ Hounds
⚔ Royal Guardsman
⚔ Saracen
⚔ Northern Vulture

The poll results will be published on 18.05.17. The Invader who gets the most votes both in Facebook and VK will appear on the Global Map, and the heated battle will begin!

Remember that one Jarl can choose only one Invader!

Take part in the poll and fight the Invader you’ve wanted to take down for a long time!

#VikingsWarOfClans #Vikings #ChooseYourInvader

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1444907392196660&substory_index=0&id=894366520584086

Vikings: War Of Clans En İyi Klanlar Açıklandı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir