Mobil Oyun

Vikings War Of Clans Strateji Oyunundan Birliklerin Birbirlerine Karşı Üstünlüğü Tablosu

Mobil platformda ilgi çekici bir strateji oyunu olan Vikings War Of Clans oyunu Facebook sayfasında gerçekten yararlı olabilecek bir görsel paylaştı. Bu görselde hangi asker hangi askere karşı üstündür nasıl bir strateji izlemelisiniz ondan bahsediliyor.

Bildiğiniz gibi bu oyunlarda bir yere saldırmadan önce casus atar ve içerde ne var ne yok görmek isteriz. Gördükten sonra da ona göre bir strateji yapar ve saldıracağımız askerleri seçeriz. İşte benim de bu yazıya ekleyeceğim görsel sayesinde hangi birliğe hangi birlikle saldırmanız gerektiği basit bir şekilde açıklanıyor.

Örnek verecek olursak atlı birliklerle okçu birliklerle saldırdığınız zaman %50 daha avantajlı oluyorsunuz. Ama elbette dikkat edin, eğer saldırdığınız yerde melee dediğimiz yakın dövüş savaşçılar bulunuyorsa onlarda sizin atlılarınıza karşı %50 daha avantajlı oluyor. Bu durumda birlik sayısına göre yakın dövüş savaşçılara karşı uygun sayıda mancınık bulundurmanız gerekiyor.

İşte bu şekilde kombinasyonla daha başarılı saldırılar yapabilirsiniz. İşte o paylaşım ve görsel.

“Have you just stepped onto the path of the fearless Viking and now you don’t know which troop type to train first?

Check out the diagram displaying the correlation of all troop types that exist in the game and their advantages and disadvantages. This will allow you to develop effective tactics and emerge victorious from any battle!

Like and share this useful information with your clansmen!

#VikingsWarOfClans #Vikings”

Vikings War Of Clans Strateji Oyunundan Birliklerin Birbirlerine Karşı Üstünlüğü Tablosu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir