Mobil Oyun

Vikings War Of Clans Yararlı Bir İstilacı Tablosu Paylaştı

Vikings War Of Clans’ın en kafa karıştıran özelliklerinden birisi kahramanın kıyafetleri. Zira oyunda bir çok seviyede bir çok farklı özellikte kıyafet var. İşin kafa karıştıran tarafi bunları yapmak için farklı eşyalar gerekli. Farklı eşyalar da farklı istilacilardan düşüyor. Bunu bilmek ezberlemek biraz zor. İşin diğer bir sor tarafi bu istilacilar her zaman ortaya çıkmıyor. Bazı zamanlar Canis ismindeki istilacı ortaya çıkarken bazen de barbarlar dunyanıza saldırıyor. Bu nedenle de aynı eşyadan gerektiği gibi toplamak zor oluyor.

Bildiğiniz gibi yakın zaman önce yazdığım bir duyuruda bahsettiğim gibi Vikings War Of Clans bir etkinlikle -sanıyorum bir sefere mahsustu- hangi invader çok oy alırsa onu yayınlanacağını duyurmuştu. Şimdi ise hangi eşya hangi istilacıdan/invader ‘den düşer bununla ilgili bir tablo yayınladı.

Bunun size ne faydası var? Elbette üretmek istediginiz kahraman kıyafeti için ne gerekli bakarak saldırmanız gereken istilacıyı çözebilirsiniz. Ama yine de saldırmasını beklemek zorundasınız. İste o duyuru ve hemen arkasından bahsettiğim tablo, mutlaka telefon ya da bilgisayarınıza kaydediniz.

Mighty Jarls!

Every week brings new Invaders to the lands of the North, compelling many Jarls to choose the Invader they should attack to get the trophies they most desire!

Everyone has their own unique strategy for victory: you can choose just to upgrade melee, siege or another kind of troop, concentrate on producing or yielding resources, or make extensive improvements to your Town. That’s why we’ve created a special table to help you identify the right target for attack that meets your needs.

Like if this info is useful and tell us in the comments what game tips you would like to see next time on the group wall!

#VikingsWarOfClans #Vikings

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1449170611770338&substory_index=0&id=894366520584086

Vikings War Of Clans Yararlı Bir İstilacı Tablosu Paylaştı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir