Mobil Oyun

Warcraft Mobil Oyunu Geliyor

Blizzard’ın internet sitesinde yayınladığı bir iş ilanı dikkatleri bu başarılı şirkete çekti. Blizzard mobil oyun konusunda uzman birini arıyor. Zaten Blizzard’ın mobil oyun geliştireceğini biliyorduk ama Warcraft üzerine bir oyun olacağını tahmin edemezdik.

İş ilanının detaylarına bakıldığı zaman yeni çıkacak bir mobil oyun olacağı ve bunun Warcraft temalı olacağı resmen açıklanmasa da belirtiliyor. Blizzard ilanında Mobil Oyun geliştirilecek galibinin yaninda bir de Warcraft’a aşina FX sanatcisi aradığını, bu tür fantastik dünyaya hakim birini aradığını belirtmiş.

Açık konuşmak gerekirse Blizzard’ın piyasaya cikipta tutmamış bir oyunu yok. Bu da tutar diyoruz. Güzel ve profesyonel işler ortaya koydukları kesin. Sizler gibi yeni mobil oyun konusunda bizler de meraklıyız. Uzun zamandır herkesin en azından Warcraft severlerin kafasını kurcalayan WoW’un mobil versiyonu olur mu soruları benim de kafamda tepişiyor. Bir çok rol oyununun Mobilde gayet başarılı olduğu kesin. Neden World of Warcraft olmasın.

Ayrıca Bakınız:   Türkiye'de Mobil Oyuncu Kitlesi

Warcraft Mobil Oyunu Geliyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir