Mobil OyunRol OyunuYarış Oyunları

Asphalt Sokak Yarışları – Alırım Anahtarını

Gameloft’dan daha önce duyurduğumuz gibi harika bir yarış oyunu daha geliyor. Daha önceki yazımızda oyunun on kayıtta olduğunu Asphalt StreetStorm isimli yazımızda duyurduk. Türkçe olarak Asphalt Sokak Yarışları hala on kayıtta, ön kayıt olarak oyun açıldığında harika ödüller kazanabilirsiniz.

Yazımın amacı elbette bunu belirtmek değil. “Alırım Anahtarını” özelliğinin ilginizi çekeceğini düşündüm. Sokak yarışçılarının ünlü tabiri ve Cem Yılmaz’dan çok iyi bildiğimiz “alırım anahtarını” Asphalt Sokak Yarışları oyununda olacak.

Asphalt Sokak Yarışları CSR serisi yarışlara benziyor. Yani arabanızı geliştirip en iyi ivme ile kalkıp vites geçişlerini ve nitroyu en düzgün şekilde ayarlayan arabalar kısa mesafeli yarışlarda başarılı oluyor. Herhangi bir direksiyon kontrolü yok sadece gaz ve nitro. Basit haliyle bu şekilde. İşte bu kamera açısı ve yarışlarla gerçek bir oyuncuyla yarışabilecek eğer kazanırsanız arabasını alabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Türkiye Modaratörler

Asphalt Sokak Yarışları umarim hoşunuza gider, elbette oyunla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. Sağ üst köşede yer alan sosyal medya hesaplarimizdan bizi takip ederek mobil oyun haberlerini asla kacirmazsiniz.

Asphalt Sokak Yarışları - Alırım Anahtarını

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Raid: Shadow Legends Rehberi

MaceraRol Oyunu

Harry Potter Wizards Unite Çıkış Tarihi Açıklandı

BulmacaRol Oyunu

Stranger Things'in Mobil Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu

ListeRol Oyunu

En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir