Mobil OyunRol OyunuYarış Oyunları

Asphalt Sokak Yarışları – Alırım Anahtarını

Gameloft’dan daha önce duyurduğumuz gibi harika bir yarış oyunu daha geliyor. Daha önceki yazımızda oyunun on kayıtta olduğunu Asphalt StreetStorm isimli yazımızda duyurduk. Türkçe olarak Asphalt Sokak Yarışları hala on kayıtta, ön kayıt olarak oyun açıldığında harika ödüller kazanabilirsiniz.

Yazımın amacı elbette bunu belirtmek değil. “Alırım Anahtarını” özelliğinin ilginizi çekeceğini düşündüm. Sokak yarışçılarının ünlü tabiri ve Cem Yılmaz’dan çok iyi bildiğimiz “alırım anahtarını” Asphalt Sokak Yarışları oyununda olacak.

Asphalt Sokak Yarışları CSR serisi yarışlara benziyor. Yani arabanızı geliştirip en iyi ivme ile kalkıp vites geçişlerini ve nitroyu en düzgün şekilde ayarlayan arabalar kısa mesafeli yarışlarda başarılı oluyor. Herhangi bir direksiyon kontrolü yok sadece gaz ve nitro. Basit haliyle bu şekilde. İşte bu kamera açısı ve yarışlarla gerçek bir oyuncuyla yarışabilecek eğer kazanırsanız arabasını alabileceksiniz.

Asphalt Sokak Yarışları umarim hoşunuza gider, elbette oyunla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. Sağ üst köşede yer alan sosyal medya hesaplarimizdan bizi takip ederek mobil oyun haberlerini asla kacirmazsiniz.

Asphalt Sokak Yarışları - Alırım Anahtarını

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Yarış Oyunları

Asphalt 9 Yolun Kralları Güncellemesi

Yarış Oyunları

Severek Oynayacağını Mobil Yarış Oyunları

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir