Mobil Oyun

Clash of Clans Yıldız Bonusu Etkinliğini Kaçırma

Dünyanın en popüler strateji oyunlarından birisi olan Clash Of Clans’ın güncelleme sonrası yıldız bonusu etkinliği başladı. Bu etkinlik günlük görevlerinizi tamamlamanıza oldukça yardım edecek gibi görünüyor.

Aldığı büyük güncelleme sonrası Google Play’de Oyunlar kategorisinde üst sırlarda birinci oyun olmayı başaran Clash of Clans etkinliklerle de oyuncuların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Şimdiden itibaren de size kazandığınız maçlarda ekstra yıldız veren bir etkinlik başladı.

Clash of Clans’ta etkinlik süresince kazanacağınız maçlardan 4x fazla yıldız alacaksınız. Günlük ve diğer yıldız görevlerinizi kolayca tamamlayabileceksiniz. Bununla ilgili Clash of Kings’in Facebook sayfasında da bir açıklama yapıldı. İşte o açıklama ve bağlantı;

Maintenance complete! Don’t forget to complete your daily Star Bonus to fill your Treasury faster – the 4x Star Bonus event is on!

https://www.facebook.com/ClashofClans/photos/a.458458120845183.107663.447775968580065/1693631717327811/?type=3&theater

Etkinliği kaçırmayın ve bütün mobil oyun haber ve güncellemeleri için blogumuzu takip etmeyi unutmayın.

Clash of Clans Yıldız Bonusu Etkinliğini Kaçırma
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir