Mobil Oyun

Clash of Kings Cinler Etkinliği Başladı

En çok oynanan strateji oyunlarından birisi olan Clash of Kings yeni bir etkinlik duyurusu yaptı. Etkinlik dünyada ve kalemizde kaynak toplayarak gerçekleştiriliyor topladığınız kaynaklardan lamba düşünüyorsunuz. Lambanın içinden Elbette cin çıkıyor bu Cinler de size çeşitli hediyeler veriyor Lakin düşmeyedebilir.

[Oyun-içi Ramazan Etkinliği] Cinler
#ClashofKings #Ramadan
Bu ayın 20-27’si sihirli özelliklerinizi kullanma zamanı!
Sihirli Lambaları bulmak için kalenizde ve haritada kaynak toplayın veya basitçe Dilek Kuyusu’nu ziyaret edin! Bu lambaları kullandıktan sonra karşınıza bir Cin çıkabilir ve size birçok hediye getirebilir.
İyi eğlenceler!!!

Etkinlik şu şekilde elinizdeki kaynakları sık sık toplamayın Biraz biriktirin sonra toplayın ve bu lambalardan düşme ihtimali artıyor ya da daha çok düşüyor. Daha önce dünyadan kaynak toplarken bu tür bir etkinlikle karşılaşmıştım lakin duyuruda da Okuduğunuz üzere dünyadaki kaynaklarda lamba veriyorlar. Ne kadar çok kaynak toplarsanız o kadar çok lamba elde edeceksiniz. Bu tür etkinlikler sayesinde Kalesi’ni seviye atlatan arkadaşlarım var kaçırmayın gayet uzun bir süre bu sürede kendinizi kaynak toplamaya adamınız gelişiminizi hızlandıracaktır.

Clash of Kings Cinler Etkinliği Başladı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir