Mobil Oyun

Clash of Kings Güncellemesiyle Gelen Değişiklikler – Çok Fazla Yenilik Var

Dünyanın en çok oynanan ve en pahalı mobil gerçek zamanlı dikey ekranlı strateji oyunu ile. Clash of Kings’e büyük bir güncelleme geliyor. Oyuna bir sürü etkinlik ve yenilik eklenirken bunların arasında hoşunuza gidecek olanları elbette vardır.

Güncellemenin bütün notlarını aşağıdaki Facebook paylaşımında bulabilirsiniz. Bizimle Clash of Kings hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Yorum kısmını kullanın. Mobil Oyun haberlerini kaçırmayın.

“Lordlarım! Yeniliklere hemen göz atın!

📌 Mineral Damarı Etkinliği Yeniden Açıldı:
– Görev arayüzündeki İpuçları’nda etkinlik aşamalarını görüntüleyebilirsiniz.
– Işınlanma Kapısı Mineral Damarına ekledi, artık oradan etkinlik haritasına giriş yapabilirsiniz.
– Mineral Damarları etkinliğinden çıktıktan sonra, tekrar girmek için soğuma süresi 10 dakikaya düşürüldü.
– Kutsal Mağaza, etkinlik her açıldığında yenilenecek.
– Özel bir etkinlik kale dekorasyonu eklendi: Kırmızı Yakut Sığınak Kale Dekorasyonu artık Kutsal Mağaza’dan elde edilebilir.
– Eski skor tuşu etkinlik tuşuna çevrildi; Artık etkinlik arayüzünü Mineral Damarı’nda açabilir ve kendi krallığınıza geri dönebilirsiniz.
– Mülkiyet devri iptal edildi; etkinlik bittikten sonra tüm maden damarları tekrardan gruplanacak ve 4 yakın krallık bir grupta olacak.
– Mineral Damarının Bireysel Ödüllerini 6 aşamaya yükselttik; 10000/15000/20000 puana ulaştığınızda ödülleri toplayabilirsiniz, bir turdan elde edilebilecek maksimum puan 50000’dir.
– Kutsal Portal’ı işgal ederken kazanılan puan miktarı değiştirildi. İşgalci oyuncular her 10 dakikada bir asker sayılarına göre puan alacaklar. En düşük puan 50’dir. Bir kule alındığında oyuncular 10 dakikada bir 35 puan toplayabilirler.
🌟Not: Kutsal Mağaza’daki Mineral Damarı Toplama Kartı, size ait olmayan bir mineral damarına bir kerelik girmenizi sağlar.

📌 Oyuncu geribildirimine dayalı optimizasyonlar:
– En Güçlü Krallık etkinliğinin krallık eşleştirme kuralı optimize edilmiştir. Fetih evresi yalnızca bir gün olacak.
– Fetih aşamasında, kaynak toplama alanlarında gerçekleşen savaş artık puan kazandırmayacak.
– Seviye farkı koruması getirildi: Tüm Sv.18 ve altı kalelerin hastane kapasitesi 500.000 artırılacak. Aynı zamanda, Sv.18 ve altında bir kale yanma durumuna girdiğinde, saldıran taraf yağmalarken çok daha az kaynak alacak.
– Kazanan krallığa verilen vergi oranı %1.5’den %0.5’e düşürüldü.
İyi oyunlar!”

Ayrıca Clash of Kings’de oynayabilir olan Sadık Ruh isimli etkinlik detaylarını vermeden de yazıyı bitirmeyelim istedim. Bütün etkinlik bildirimleri için sosyal medya hesaplarından takipte kalın.

“[Sadık Ruh]
Bu topraklarda sayısı savaşlar yapıldı; ölülerin ruhları eve dönme umuduyla dünyada geziyor. Onları sakinleştirmek bizim görevimizdir, böylece siviller barışçıl bir hayata dönebilir. Bu etkinlik süresince, dünyada bir çok ruh belirecek, ruhları serbest bırakmak için casuslayabilir veya onlara saldırabilirsiniz. Ruhları serbest bırakan lordlar “Sadakat Madalyası” elde edecek. Bu madalyaları, karşılığında birçok ödül kazanmak için toplayın.
Bir krallıkta 500 ruh serbest bırakıldığı zaman, o krallıktaki tüm kaynak noktaları geliri gece oyun saati 24.00’e kadar iki katına çıkacak. 24.00’ten sonra etkinlik ilerleme çubuğu sıfırlanacak.
Yararlı bir haftanın tadını çıkarmak için bu şansı kaçırmayın!
İyi eğlenceler!”

Clash of Kings Güncellemesiyle Gelen Değişiklikler - Çok Fazla Yenilik Var

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir