Mobil Oyun

Clash of Kings Oyunundan Bir Dizi Güvenlik Önlemi Paylaşıldı

Clash of Kings’in en çok karşılaşan ve insanları bıktıran sorunlarından birisi kale bağlantısıdır. Kalemişi bir çok sosyal medya ile koruyabiliyorsunuz lakin bazen kalenizin bağlantısı koyabiliyor. Bu tür sorunlarda oyun içinden yardım almanız çok uzun sürüyor ya da olumlu sonuçlanmıyor. Oyun yöneticileri de bu hatalar karşılaşmadan önce almanız gereken önlemleri sizlerle paylaşıyor.

[LÜTFEN DİKKAT]
Lordlarım!
Sizinle önemli bir sorunu paylaşmak ve sorunla karşılaşmanızı önlemek için size önerilerde bulunmak istiyoruz. Oyun içine ve sayfamıza gelen mesajların büyük çoğunluğunu kale bağlantı hataları oluşturuyor: Hiçbir hesapla bağlantısı olmayan kalelere telefon/tablet hataları sebebiyle bir daha ulaşılamayabiliyor, kalenizin hesap bağlantısı kopabiliyor, kalenizin bağlı olduğu hesap kapatılabiliyor. Bu durumlar da kalenize erişiminizin ortadan kalkmasıyla sonlanıyor.
🌟Oyunumuzun kullanım koşulları gereği hesap bağlantınız, oyun hataları hariç, sizin somululuğunuzda. Ancak sebebi ne olursa olsun, kalenizin hesaplardan bağlantısı koparsa tabiiki yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat her zaman verileri bulup geri bağlayamayabiliyoruz. Bu nedenle, lütfen, bu sorunu engellemeye yönelik şu önerilerimizi dikkate alın:
✔️ Kalelerinizi mutlaka Facebook/Oyun Merkezi/Weibo/Google Play’den EN AZ birine bağlayın ve bağladığınız hesapları sık değiştirmeyin. (Size tavsiyemiz, en azından ana kalenizi 2 farklı hesaba bağlamanız. Birinde sorun olsa bile kalenize ötekinden ulaşabilirsiniz.)
✔️ Hiçbir şifrenizi başkalarıyla paylaşmayın.
✔️ Kalenizi güvenmediğiniz hiçbir cihazda açmayın. Kaleniz bir cihazda açıldıktan sonra, ‘hesabı değiştir’ tuşu kullanılıp farklı kaleye geçilmezse veya oyun silinmezse o cihazda açık kalır, ve cihazın sahibi kalenizi dilediği gibi kullanıp hesap bağlantılarını bile değiştirebilir.
✔️ Oyunumuzun protokolleri gereği hesabın sahibi, o hesaba para harcayan kişidir. Bu nedenle bir başkası sizin hesabınıza girip para harcarsa siz daha çok zaman harcamış bile olsanız geri bağlamamız mümkün değildir. Kale bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın.
✔️ Kale satın almayın. Bu, öncelikle yasal değildir. Ve bir üstteki durum sebebiyle kalenin eski sahibi kaleyi geri almak için başvurabilir. Olumlu/olumsuz sonuçlanır mı bilemeyiz ancak kalenin dondurulmasına sebep olabilir.
✨Unuttuğumuz ve eklemek istediğiniz öneriler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.
Teşekkürler, İyi Oyunlar!
Clash of Kings TR Mod Takımı ❤️

Mutlaka bu kurallara uyun ki kalenize bağlantınız her zaman olsun. Ayrıca yukarda paylaşılanlardan birşey ilgimi çekti. Kalenin asıl sahibi ona para harcayandir. Bu demek oluyor ki eğer birisi kalemişi çalar ve ona para harcarsa kale onundur. Buna dikkat edin sifrenizi kimseyle paylasmayın.

Clash of Kings Oyunundan Bir Dizi Güvenlik Önlemi Paylaşıldı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir