Mobil Oyun

Clash Royale 4 Yeni Kart Duyurdu

Popüler kart destesi strateji oyunu Clash Royale yeni kartlarını açıkladı. İlgi çekeceğini düşündüğüm iki kart bulunuyor. Bir tanesini hiç anlamadım ama özellikle Görselde gördüğünüz top oldukça ilgimi çekti. Tahmin ediyorum ilerleyebilen bir top. Belki de barbarlar tarafından itekleniyor olabilir. Tıpkı koçbaşı gibi.

Clash Royale 4 Yeni Kart Duyurdu

SNEAK PEEK #2 – Four New Cards! Each new card will launch with a Special Challenge!

Bonus info: https://clashroyale.com/blog/news/update-sneak-peeks-7

Her bir kart özel bir karşılaşma ile yayınlanacak demiş. Muhtemelen Gece Cadısı’nda olduğu gibi olacaktır. Kartların ismi i bilmiyorum sadece portreleri var. Birincisi Clash of Clans’da bulunan hava mayını balon ve diğer uçan birimlere.karşı kullanılan tuzak. İsmi ne olur bilmiyorum. Beyaz kart olacak. Hava saldırısına karşı yüksek savunma olabilir ama saldırı için kullanılabilir mi bilmiyorum.

Diğeri de oldukça ilginç. Bu uçan top. Oldukça ilgimi çekti. Diğeri de top ve bu muhtemelen yerde ilerletilebiliyor. Sonuncusu da efsanevi kart. Topuz kullanıyor. Belki alan hasarı veriyor. Emin değilim.

Yeni Clash Royale kartları ne zaman hangi karşılaşma ile yayınlanacak emin değilim buradan duyurusunu yapacağımı garanti ederim. Takipte kalın.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir