Mobil Oyun

Clash Royale Büyülü Sandık Nasıl Düşer?

Arkadaşlar, bu tür haberleri sizlerle paylaşmak beni mutlu ediyor. Bu oyunda birbirimize dua ediyoruz. Evet biraz saçma ama Clash Royale oynayanlar bilir, herkes birbirine inşallah size efsanevi düşer efsanevi sandık büyülü sandık falan düşer diyerek dua ediyoruz. Bende sizlerle aynı şeyi söylemek istiyorum. İnşallah sizlerle içi efsanevi olan bir sandık düşer.

Peki ben bu büyülü sandığı nasıl düşürdüm? Simdi değerli Clash Royale oyuncuları bildiğiniz gibi sandık konusunda elimizden pek birşey gelmiyor ama Clash Royale ekibinin de kendi facebook sayfasından paylaştığı bir site var. Daha önceki haberlerimde de bundan bahsetmiştim. Statsroyale diye arttığınız zaman sizden site oyun id istiyor. Giriyorsunuz ve hangi sandığın ne zaman düşeceğini sizlere söylüyor.

Sandık konusunda elimizden pek birşey gelmese de bu şekilde ne zaman değerli bir sandık düşeceğini görebilirsiniz. Bana az önce büyülü sandık düştü. Bu sandığı diğer sandık açılımı videom da sizlerle paylaşacağım.

Youtube.com/rocknrogue kanalından takipte kalın hiçbir mobil oyun video şu haberini kaçırmayın.

Clash Royale Büyülü Sandık Nasıl Düşer?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir