Mobil Oyun

Clash Royale Mücadeleler Nasıl Kazanılır?

Clashroyalearena sitesi bir rehber paylaştı. Kendilerince mücadele.sekmesindeki etkinliklerin nasıl kazanilacagi ile ilgili yorumlar yapmış. Ben de sizler için kısaca derlemek istedim ama yazılanlar yakın zaman önce gerçekleşen Yarasalar kartı etkinliği ile ilgili. Yine de bütün mücadeleler için bu Rehberden faydalanmak mümkün.

1. Sitede verilen ilk tavsiye kazanacak seçimler yapmanız bildiğiniz gibi mücadelelerin çoğu sıralı seçim ile kartınızı seçerek oynamanız yönünde Bu açıdan baktığınızda kartlarınızın yarısını Siz seçiyorsunuz ve seçerken de dikkat etmemiz gerekiyor kartlar arasında en çok kazanan deste paylaşılmış bu Testinin içinde ise dev domuz Binici fıçı mezarlık bulunuyor.

2. Verilen ikinci tavsiye ise kendi elinizi iyi kurmak dışında rakibinizin elini olabildiğince kötü yapmak olmuş bildiğiniz gibi sizden 2 kaç seçmenizi istiyor bir tane Seçtiğiniz kart size gelirken seçmediniz sıra kime gidiyor bu şekilde rakibinizin zorlanacağı kart seçimleri yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Buried Town 2 - Yeniden Hayatta Kalmaya Hazır Mısınız?

Hemen altta verdiğim bağlantıda sitenin diğer önerilerine göz atabilirsiniz gerçekten kazanmanıza fayda sağlayacak öneriler olduğunu söyleyebilirim

http://clashroyalearena.com/news/bats-draft-challenge

Clash Royale Mücadeleler Nasıl Kazanılır?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir