Mobil Oyun

Clash Royale Yakinda Gelecek Güncelleme Detayları

Clash Royale Facebook hesabında yakında yayınlayacağı güncellemelerle ilgili bir sürü bilgi veriyor. Bizde takipteyiz elbette. Ne yazık ki bilgiler İngilizce, burda da ben devreye giriyorum. Sizlere daha önce yeni kartlarla ilgili bir yazı yazmış ve Güncelleme de gelecek kartlardan tahminen bahsetmistim. Şimdi diğer iki güncelleme detayına bakalım..

İlk önce basit olandan başlayalım. Clash Royale gelecek güncelleme ile birlikte deste slotları 3’ten 5’e çıkıyor. Artık daha fazla seçenekle hızlı şekilde maçlara girmek mümkün.

İkinci bahsetmediğim detay 2ve2 modu. Aslında başka bir yazıda bundan bahsetmiştik. Şimdi detay vereyim. Klan savaşlarında oynadığımız 2ve2 şimdi normal oyun modu olarak bize sunulacak. Peki oyundaki eşinizi nasıl bulacaksınız? İster bir arkadaşınızı ister klandan birini isterseniz oyun içinden herhangi birini bu maçta yanınızda bulabileceksiniz. 7 gün boyunca bu kod test edilecek. Sonrası meçhul. Muhtemelen sorun çıkmaz.

Ayrıca Bakınız:   Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu

Bu yeni gelişmeleri Clash Royale için nasıl buluyorsunuz? Bizimle paylasirsaniz sevinirim.

https://clashroyale.com/blog/news/update-sneak-peeks-7

Clash Royale Yakinda Gelecek Güncelleme Detayları

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir