Mobil Oyun

FM Mobile Kısa Süre İçin İndirime Girdi Kaçırmayın

Football Manager Mobile 2017 kısa süreliğine indirime girdi. Kısa Süre İçin bu futbol menajerlik mobil oyunu 9 liradan satılacak. Oynayanlar almayı düşünenler kaçırmasın.

Oy7na son güncelleme ile birlikte 2 Yeni lig eklenmiş ve bu liglerin içinde Türkiye takımları da bulunuyor. Oyunu zaten biliyorsunuz. FM Mobile 2017 de kulüp başkanı ve teknik direktör gibi davranıyor isterseniz transfer yapıyor isterseniz oyuncu satiyorsunuz.

Football Manager Mobile 2017 de başında olduğunuz kulübü liderliğe taşımak Avrupa kupalarında belki basari elde etmek için cabaliyorsunuz. Oyun hakkında fazla detay vermeye gerek yok. Indirimdeyken kaçırmayın.

FM Mobile Kısa Süre İçin İndirime Girdi Kaçırmayın

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir