Mobil Oyun

Haftanın Google Play İndirimi/ Casuality Bulmaca

Bu yazıda büyük bir indirime giren Casuality isimli oyundan bahsedeceğim. İlk önce indirim bilgisini vereyim. Oyun Google Play’de bir hafta boyunca 9.29 TL yerine 20 Kuruşa satılacak. Bulmaca sevenler kaçırmasın.

Casuality tam bir bulmaca oyunu ama inanılmaz zorlukları bulunuyor. En kolay seviyelerde bir platform üzerinde bir herif var. Astronot. Bunu platform üzerinde doğru noktaya ulaştırmak zorundasınız. Yolunuz üzerinde de oldukça zorlu engeller var. Kapalı yol, boşluklar, platformun altından sizi gıdıklayan ahtapot kolları sizin çıkışa gitmenizi engellemek istiyor. Sizde doğru yolu bulmak için platformda yer alan ve astronota yön veren okları kullanmalısınız.

Casuality mobil bulmaca oyununda en dikkat çekici özellik hata yapıldığında zamanın geri alınması ve baştan denenebilmesi. Ayrıca geçmişteki haraketleriniz de oyuna yansitilip hatalarımız ya da doğrularınız size gösteriliyor. Bu sayede çözmeniz kolaylaşıyor. Casuality bulmaca oyununda 60 farklı seviye bulunuyor. 13 farklı başarım ise kazanmak için bizi bekliyor.

Bulmaca oyunu severler, Casuality Android bulmaca oyunu 6 Hazirana kadar 20 Kuruş fiyatıyla satılacak. Almak için tam zamanı. Bağlantı aşağıda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lojugames.android.Causality

Haftanın Google Play İndirimi/ Casuality Bulmaca

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir