BulmacaMobil Oyun

Haftanın Google Play İndirimi – Zip Zap Bulmaca Oyunu

Nedense indirime de hep bulmacalar giriyor lakin bu Oyun ilginizi çekebilir. Bulmacayı çözerken parmaklarınızın da yeteneğini kullanmanız gerekiyor. Sağa ve sola tıklayarak çubuğunuzu solucan gibi haraket ettiriyor ya da kıskaç olup bir yerlere tutunuyorsunuz.

Zip Zap Android bulmaca oyunu bu hafta yani 13 Haziran’dan itibaren bir hafta boyunca indirime girdi. 20 Kuruş fiyatıyla satın alabilirsiniz. Yani bu yazı yayınlandığında5 gün daha indirimde olacak.

Bahsettiğim gibi Zip Zap Android oyunu parçanızı kendinizin ve oyunun müsade ettiği şekillerde hareket ettirerek yapmanız gerekeni tamamlamaniz temelinde kurulu. Kimi zaman bir parçayı hareket ettirmek için bir kepçe gibi davranırken kimi zaman düz bir zemin olup diğer parçalarla birleşmenin gerekiyor.

Mantık sınırlarını zorlayacak Zip Zap Android bulmaca oyununu şimdi 20 Kuruşa alabilirsiniz. Hemen altta bulunan bağlantıdan indirin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.kamibox.zipzap

Haftanın Google Play İndirimi - Zip Zap Bulmaca Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir