Mobil Oyun

Heroes Evolved 5 Milyon İndirme Sınırına Ulaştı

Sevilen mobil mona oyunlarından birisi Heroes Evolved 5 Milyon kez indirildi. Bu da oyunun oldukça ilgi gördüğü anlamına geliyor. Oyun en çok asya ülkelerinden ve Rusya’dan ilgi görüyor.

Heroes Evolved grafik olarak diğer moba oyunlarından biraz daha düşük seviyede kalsa da oynanış olarak gayet yeterli düzeyde.

Emin olmadan konuşuyorum, sanırım 5 Milyon indirmenin hatrına hediye verilecek çünkü günlük giriş hediyenizi almayı unutmayın şeklinde bildirim yapılmış. Paylaşım ve paylaşımdan bir görüntüyü sizlerle paylaşıyorum.

Heroes Evolved has reached 5,000,000 downloads! Thank you all for the support and love you have shown us. Don’t forget to check in today to collect gift pack. Heroes Evolved, fair and fun MOBA on the go!

Heroes Evolved 5 Milyon İndirme Sınırına Ulaştı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir