Mobil Oyun

Heroes Evolved Pandora'nın Kutusu Güncellemesi Geldi

Pandora’s Box detaylı bir Heroes Evolved güncelleme geldi. Bir video da yayınlandı lakin videoda gördüğümüz detaya göre kutu sadece gerçek para ile açılabiliyor. İçinden limitli ya da limitsiz kostümler ya da kostüm parçaları çıkıyor.

Kutunun tek detayı açarken şekil çizdirmesi. Muhtemelen farklı şekilde açarsınız farklı bir içeriğe sahip olabilir vurgusu yapmış lakin benim için pek önemi yok. Bana kalırsa Pandora’nın Kutusu para tuzağı.

Şimdi bahsetmek istediğim husus elbette bu tür oyunlarda reklam olmaması önemli ama bu tür parayala satılan kutuların vs içeriğinin de boş olması, gereksiz olması insanın canını sıkıyor. Premium kostümmüş, birde limitlisi, sürelisi de var. Neyse yargılamak bana düşmez ama bu gibi detaylara önem vermeyin. Para harcayacaksanız kostümün kendisine para verin.

Heroes Evolved Pandora'nın Kutusu Güncellemesi Geldi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir