Mobil Oyun

Heroes Evolved Sezon 2 Ödülleri Gönderildi

Heroes Evolved rütbeli maçların sezonu 2 sonunda bitti ve herkese sıralamasına göre ödülleri gönderildi. Ödüller bir harika ama eminim çok zordur. Sezon 2 de sıralamaya girenlerin ödülleri bir kaç ödül hariç herkese gönderildi. Bahsi geçen iki ödül de bir sonraki bakımda kazananlara gönderilecek. Şimdi dilerseniz basit bir şekilde kimler ne kazandılar açıklamaya çalışalım.

1. Altında olanlar 300k puanla birlikte Black Sea Angel Skin kazandı.
2. Diamond ise 500k puan ve az önceki skinin yanında birde sezon 2 ye özel bir portre çerçevesi kazandılar.
3. Electrum 700k ve yukardaki ödüllere ek olarak birde sezon 2 ye özel isimlendirme kazandılar.
4. Palladium seviyesine çıkmayı başaranlar ise 1m puanla birlikte yukarıdaki ödülleri kazandı.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor Facebook Hesap Bağlama

Bu genel ödüllerle birlikte genel sıralamada birinciden 100. Olana kadar bir çok değerli ödül verildi. Onlarida aşağıda listeleyelim.

Top 100 Ranked Prizes-

1st Place: Crown rank signifier + exclusive Nameplate + exclusive Frame + Hero Exchange Card x3 + Lv. 5 Random Jewel Card x5 + 8000 Gems.

2nd – 3rd Place: Crown rank signifier + exclusive Nameplate + exclusive Frame + Hero Exchange Card x2 + Lv. 5 Random Jewel Card x3 + 5000 Gems.

4th – 10th Place: Crown rank signifier + exclusive Nameplate + exclusive Frame + Hero Exchange Card x2 + Lv. 5 Random Jewel Card x1 + 3000 Gems.

11th – 50th Place: Crown rank signifier + exclusive Nameplate + exclusive Frame + Hero Exchange Card x1 + Lv. 4 Random Jewel Card x3 +1000 Gems.

Ayrıca Bakınız:   Starlost - Android Uzay Aksiyon Oyunu

51st – 100th Place: Crown rank signifier + exclusive Nameplate + exclusive Frame + Hero Exchange Card x1 + Lv. 4 Random Jewel Card x1 +500 Gems.

Heroes Evolved Sezon 2 Ödülleri Gönderildi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir