Mobil Oyun

Heroes Evolved Yeni Kahraman Una

Seçilen mobil mobalardan biri olan Heroes Evolved’un yeni kahramanı hakkında biraz konuşmak istiyorum. Bu zamanlarda mobil mobalarda yeni kahramanlar hızla yayınlanıyor. En hızlı kahraman yayınlayan moba sanırım Strike of Kings. Peki Heroes Evolved’un yeni kahramanı Una hakkında neler biliyoruz?

Una bir uzak saldırı yapan büyücü. Büyü değil de havai fişek atıyor. Bazıları yüksek hasar verirken bazıları alan hasarı veriyor. Ayrıca sersemletme özelliği var. Bu açıdan eğlenceli bir büyücü olacak gibi duruyor.

Una’nın Çin’den fırlama bir karakter olduğunu söylemem gerek, oyun zaten uzak doğudan çıkma, r2games dağıtsa da bunu görebiliyoruz. Kahramanın bir kaç Oynanış videosu mevcut. Onlardan birini sizlerle paylaşayım.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir