Mobil Oyun

Heroes Evolved’dan Yeni Kahraman Una

Heroes Evolved’un Facebook sayfasında yaptığı bir paylaşım aklımı karıştırdı. Özel günlerle pek aram yoktur ama paylaşım şu şekilde, neden aklımın karıştığını da devamında açıklayacağım.

Happy Children’s Day to everyone! 👶👦👧

To celebrate it, we have a cool event waiting for you in the Game, plus if you log in today you’ll receive a special gift 🎁🎉

Also, here is a small quiz for you; we are introducing a new hero, Una, and we would like you to guess what she is going to say after her skills are activated in game. 

One small clue: the American Independence Day will help you figure out some of them 😉🤔

There will be a small prize for the first player that gets one of them right! Best of luck and enjoy the festivities!

Paylaşımın başında “Mutlu Çocuklar Günü” deniyor. Böyle bir günün varlığından haberdar değildim, genel kültür eksikliği teşhisi koyabilirsiniz. Lakin araştırdım ve Dünya Çocuk Günü’nün Ekimin ilk Pazartesi günü olduğunu öğrendim. Acaba neden böyle bir paylaşım yaptılar, farklı bir yerde farklı bir şekilde mi kutlanıyor anlamadım. Neyse konuya ek olarak 1 Haziran Türk Hava Kuvvetlerinin kuruluş yıl dönümü ve Ulusal Fenilketonüri Günü (ne olduğunu bilmiyorum) olarak kutlanıyormuş.

Neyse bunu geride bırakıp Heroes Evolved’un yeni heroesundan bahsedelim. Animeden fırlamış bir çocuk misali görünüyor. Daha fazla bilgi yok. Lakin bununla ilgili bir etkinlik var. Diyor ki Yeni heromuz Una yeteneğini kullandıktan sonra ne söyler? şeklinde bir soru. Bunu tahmin eden ilk kişiye ödül verilecek. Etkinlikle ilgili bağlantıyı ve yeni heronun görselini sizlerle paylaşıyorum. Una ile ilgili detay geldiğinde elbette sitemizde haberini yapacağım.
http://go.shr.lc/2qEfmMA

Heroes Evolved'dan Yeni Kahraman Una
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir